KOLTUKLAR EŞİTLENDİ!
17 Ağustos 2018 Cuma

KOLTUKLAR EŞİTLENDİ!

Akdeniz Belediye Meclisi’nde eş başkanlı ilk toplantı yapıldı

06 Mayıs 2014 Salı 18:47
KOLTUKLAR  EŞİTLENDİ!
 İmece Haber Merkezi- Akdeniz Belediye Meclisi, Mayıs ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi. Akdeniz Belediye Meclisi’ne, Akdeniz Belediyesi Eş Başkanları M. Fazıl Türk ve Yüksel Mutlu birlikte başkanlık etti.

Belediye konferans salonunda yapılan toplantıda açılış ve yoklamanın ardından bir önceki birleşim tutanak özetleri oylandı. Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO), Mersin Ziraat Odası ve Akdeniz Belediye Meclisi, 4081 Sayılı Çiftçi Mallarının Korunması Hakkında Kanun çerçevesinde Çiftçi Malları Koruma Meclisi ile Murakabe Heyeti üyeleri için birlikte oy kullandı. Oylama neticesinde Murakabe Heyetine Duran Ali Ersöz, Ahmet Yertan, Hatem Dülek, Nihat Tan, Yahya Delil asil; Baki Koparan, Emin Es, Mehmet Yeter, Mehmet Kiper ve Kenan Palamut yedek üye olarak seçildi. Çiftçi Malları Koruma Meclisine ise Süleyman Kaçar, Levent Korucu, Vedat Yücesoy, Süleyman Yılmaz ve Mehmet Akdoğan asil; Özkan Yılmaz, Basri Etiler, Haluk Mutluay, Hakan Güven ve Abbay Polat yedek üyeliğe getirildi.

Gündemin 5’inci maddesinde yer alan, istifa eden Meclis 1’inci Başkanvekili Ali Yıldırım’ın yerine yapılan seçimle Bedri Kuran getirildi. 2013 Mali Yılı Gelir-Gider Bütçesi Kesin Hesabının tetkikine ilişkin teklif, Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.Verilen bir önergeyle gündeme alınan, Kent Merkezi 1/1000 ölçekli Koruma Amaçlı İmar Planı Revizyonu ve Kentsel Tasarım Projesinin görüşülmesine geçildi. Akdeniz Belediyesi’nde görevli şehir plancısı ile proje müellifi tarafından konuya ilişkin bilgi verilirken, gündem maddesi görüşülmek üzere İmar Komisyonu ve Çevre Komisyonuna havale edildi

Anahtar Kelimeler: Akdeniz Belediye Meclisi

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV