'‘KENTİ AYAĞA KALDIRACAĞIZ’'
17 Ağustos 2018 Cuma

'‘KENTİ AYAĞA KALDIRACAĞIZ’'

Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, Büyükşehir Belediye Başkanı Kocamaz’ı ziyaret etti

30 Nisan 2014 Çarşamba 17:15
'‘KENTİ AYAĞA KALDIRACAĞIZ’'
 İmece Haber Merkezi- Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şerafettin Aşut ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

Oda olarak başta lojistik, tarım ve turizm olmak üzere ekonomi ve sanayiyi ilgilendiren birçok alanda yaptıkları çalışmaları Kocamaz ile paylaştıklarını kaydeden Şerafettin Aşut, “Bu konuda zaten belediye olarak kendilerinin yapacakları çalışmaları ve bizim eksikliklerimizi tespit ettik. Mersin’i yönetmek adına verdiği sözü tuttuğu için ve bizlerin görüşlerine önem verdiği için kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Mersin’in geleceğine yönelik konularla ilgili olarak Ticaret ve Sanayi Odası’nın hazırlık yaparak kendileri ile paylaşmalarını, Mersin’in geleceği için olumlu bir adım olarak gördüğünü ifade eden Kocamaz, “Mersin’i tüm insiyatiflerle, sivil toplum örgütleriyle ve Mersinlilerle birlikte yöneteceğiz. İnşallah bunun somut örneklerini önümüzdeki günlerde göreceğiz. Ticaret ve Sanayi Odası’nın başlattığı bu çalışma, belki bu düşüncemizin ilk adımı olacak. Mersin’le ilgili düşüncelerimizi ve projelerimizi kamuoyu ile paylaşacağız, bilgilendireceğiz. Çünkü herkesin ve her kesimin fikrine ve düşüncesine ihtiyacımız var. İşsizliğin had safhada olduğu bu kenti ayağa kaldırmak hepimizin görevi” dedi. 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV