25 Haziran 2018 Pazartesi

DR. NECDET TAMAMOĞULLARI ; '‘HİZMET İÇİN VARIM’'

SAYIM ÖZSELİMOĞLU

24 Eylül 2013 Salı 19:29
DR. NECDET TAMAMOĞULLARI ; '‘HİZMET İÇİN VARIM’'
 İmece Haber Merkezi- Mersin Devlet Hastanesi’nde bir dönem Başhekimlik, bir dönem de Mersin Tabipler Odası başkanlığını yapan, bugün dâhiliye uzmanı olarak hizmet veren ve adı CHP’den Akdeniz Belediye Başkanlığı için geçen Dr. Necdet Tamamoğulları ile Mersin’de sağlık, sosyal ve kültürel hayat üzerine konuştuk.

“Her şeyden önce savaş değil, barış için varım” diyerek söze başlayan Tamamoğulları “İnsanları seviyorum. Onların arasından geliyorum. Yaşamımda onlarla iç içeyim. Bunun için binlerce insana yardım ettim. Hastalarıma özveri ile hizmet ettim.  Başka ülkelerin çıkarları için savaşa karşı, güzel günler için barışın yanındayım. İnsanları yaşatmak için varım. İnsanlarda barış bilincini geliştirmek adına, eğitim seviyesini yükseltmek adına, iş ve aş adına varım” dedi.

 

‘Uyuşturucuyla mücadele ön planda olacak’

 

Sosyal sorumluluk projelerinde ilk sıraya yoksullukla mücadele ve beraberinde uyuşturucu ile mücadele projelerini alacağını kaydeden Tamamoğulları “Emniyet Genel Müdürlüğü’nün verilerine göre Mersin Türkiye’de en çok suç işleme oranı olan 5. ilimiz. Bunun üzerine gideceğim. Mersin’de uyuşturucu ile tedavi merkezini hayata geçireceğim. Akdeniz ilçesinin daha yaşanılır bir ilçe olması için kültür ve sanat etkinliklerine ağırlık vereceğim. Gençlerin kahve köşelerinden kurtulması için onları dinleyecek, arzu ve isteklerini yaşama geçireceğim. Ucuz kaliteli ve modern semt pazarı, halk sağlığı için gerekenleri yapacağım. Makamında oturan değil, hizmet aşkı ile projeler peşinde koşturan ve bunları halkın yararına yaşama geçirmeye çalışan biri olacağım. Kısacası hizmet için varım” dedi. 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV