24 Eylül 2018 Pazartesi

'‘HASTANE BÜYÜK BİR İHTİYAÇTI’'

Yeni hastane binasına destek veren Borsa’dan Üniversite yönetimine ziyaret

12 Mayıs 2014 Pazartesi 17:56
'‘HASTANE BÜYÜK BİR İHTİYAÇTI’'
 İmece Haber Merkezi- Mersin Ticaret Borsası yönetim kurulu başkanı Abdullah Özdemir, Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suha Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Rektör Prof. Dr. Aydın, 14 yıllık uzun bir çalışmanın ardından Mersin’in nitelikli bir hastaneye kavuştuğunu dile getirdi. 100 bin metrekare kapalı alana ve 638 yatak kapasitesine sahip hastanenin, Mersin'in yanı sıra tüm bölge halkının sağlık hizmeti ihtiyacını karşılayacağını aktaran Prof. Dr. Aydın, Mersin’e böyle bir hastaneyi kazandırma aşamasında destek sağlayan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne Mersin Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Özdemir şahsında teşekkür etti. Prof. Dr. Aydın, TOBB tarafından yapılan 5 milyon liralık yardımla Tıp Fakültesi Hastanesi’nin iç donanımıyla ilgili büyük bir ihtiyacın giderildiğini söyledi.

Abdullah Özdemir ise “Yeni yapılan Tıp Fakültesi Hastanesi’nin iç donanımına bir nebze katkı sağlayabildiysek bu kurumumuza ve şahsımıza gurur verir” dedi.

Ziyaretin ardından Rektör Aydın ve TB Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Özdemir yeni hizmet binasını gezerek birimler hakkında bilgi aldılar. 

Anahtar Kelimeler: Mersin Ticaret Borsası

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV