21 Eylül 2018 Cuma

Mersin Orman Müdürlüğü’ne ödül

Milli Ağaçlandırma Seferberliği kapsamında Türkiye birincisi olan Mersin’e Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından ‘Başarı Belgesi’ verildi.

28 Nisan 2011 Perşembe 11:51
Mersin Orman Müdürlüğü’ne ödül
2010 yılı içersinde Ağaçlandırma Seferberliği kapsamında Türkiye birincisi olan Mersin Orman Bölge Müdürlüğü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından başarı belgesi ile ödüllendirdi. 
Mersin Orman Bölge Müdürü M. Mustafa Gözükara, iller bazında ağaçlandırmada birinci olan Mersin’e değer görülen başarı belgesini, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na takdim etti.
Gözükara,  “Başbakanlığımızın başlatmış olduğu ‘Milli Ağaçlandırma Seferberliği’ kapsamında, 2010 yılında 15 bin 769 hektar arazide, 16 bin 177 adet fidan dikimi yapılması ve Mersin’in iller bazında ağaçlandırmada Türkiye birincisi olması nedeniyle, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilimize başarı belgesi verildi. Biz de bu başarı belgesini Sayın Valimize takdim ediyoruz” dedi.
Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Mersin’de gerçekleştirilen, ağaçlandırma ve erozyon kontrolü konusundaki başarılı çalışmaların 2011 yılında da devam edeceğini, bu yıl ve önümüzdeki yıllarda da Türkiye birincisi olmayı hedeflediklerini söyledi.
Güzeloğlu, Orman Bölge Müdürü Gözükara ve ekibine teşekkür ederek başarılarının devamı diledi. (Mersin İmece)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV