23 Eylül 2018 Pazar

KADINLARA GÜL DAĞITTILAR

Akdeniz Belediyesi’nin kadın meclis üyelerinden 8 Mart etkinliği

04 Mart 2014 Salı 17:39
KADINLARA GÜL DAĞITTILAR
 İmece Haber Merkezi- Akdeniz Belediyesi kadın meclis üyeleri, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü öncesinde Akdeniz Belediyesi’nin kadın çalışanlarına çiçek dağıttı. Kadın meclis üyeleri adına konuşan Akdeniz Belediye Başkan Yardımcısı Makbule Kaplan, sınıfsız, sömürüsüz ve özgür kadını yaratma ideallerinden vazgeçmeyeceklerini ifade etti.

Akdeniz Belediye Meclisi’nin kadın üyeleri, yaklaşan 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle bir etkinlik düzenledi. Meclis üyeleri Makbule Kaplan, Çiğdem Göksoy, Tarfa Arıç, Fatmagül Demirtağ, Gurbet Kapancılar ve Arzu Akkamış, Akdeniz Belediyesi merkez hizmet binasına gelerek kadın çalışanlarla buluştu. Her odayı tek tek dolaşan meclis üyeleri, kadın çalışanları gül hediye etti ve 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı.

Kadın personele yönelik etkinlik hakkında bir açıklama yapan Akdeniz Belediye Başkan Yardımcısı ve meclis üyesi Makbule Kaplan,  kadınların her geçen gün çalışma yaşamında ve sosyal yaşamda daha etkin hale geldiğini dile getirdi.

Kadının sesinin daha gür çıkması için herkese büyük görevler düştüğünü ifade eden Kaplan, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da 8 Mart gündemli işçi-emekçi kadın arkadaşlarımıza çiçek dağıttık. Sınıfsız, sömürüsüz ve özgür kadını yaratma adına bu uğurda yaşamını yitirmiş, bedel ödemiş tüm devrim ve demokrasi şehitlerini saygıyla anıyoruz. 8 Mart’ta bütün kadınları alanlara davet ediyoruz” dedi.  

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV