24 Eylül 2018 Pazartesi

ANAMUR’DA MEZUNİYET BALOSU

11 Mayıs 2014 Pazar 15:30
ANAMUR’DA MEZUNİYET BALOSU
 Mersin Üniversitesi Anamur Meslek Yüksekokulu’ndan bu yıl mezun olan öğrenciler, Perşembe günü Anamur Kültür Merkezi’ndeki diploma töreninin ardından düzenlenen Mezuniyet Balosu’nda coştular.

Anamur Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd.Doç.Dr.Akif Altınbıçak yaptığı konuşmada, bu yıl 17.mezunlarını verdiklerini belirtti ve öğrencilerine bundan sonraki yaşamlarında başarılar diledi. Anamur Meslek Yüksekokulu’nun öğrencileri hayata hazırlamakta yüksek başarılı bir okul olduğunu kaydeden Altınbıçak, ”Arkadaşlar, artık sizleri hayata gönderiyoruz. Ama böyle yaparak sanmayın ki sizleri yalnız bırakıyoruz. Hayatın her anında yanınızdayız ve desteğinize hazırız. Bağımızı koparmayalım. Sizleri çok iyi yerlerde görmek istiyoruz” dedi.

Öğrenciler, çalınan müzikler eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendiler. Zaman zaman slov danslarla romantik bir ortam estiren öğrenciler, oyun havaları ve halaylarla sahnenin tozunu attırdılar.

Mezuniyet Balosu’na Anamur Meslek Yüksekokulu Müdürü Yardımcı Doçent Doktor Akif Altınbıçak’ın yanında öğretim görevlileri, idari kadro, öğrenciler ve bazı veliler katıldı. (İHA)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV