23 Eylül 2018 Pazar

'‘SİZ DE ÖRGÜTLENİN’'

Mezitli’de müteahhitlerden Başkan Tarhan’a ziyaret

08 Mayıs 2014 Perşembe 18:49
'‘SİZ DE ÖRGÜTLENİN’'
 İmece Haber Merkezi- Mezitli’de müteahhitlik yapan işadamları Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ı makamında ziyaret ederek, başarı diledi.

Mezitli’yi örnek bir ilçe haline getirmek için eşgüdümün sağlanması gerektiğini belirten Tarhan, müteahhitlerin yapılaşmada kaliteyi artırmasını istedi. Mezitli’de gelişmeyi ve değişmeyi hep birlikte yapacaklarını söyleyen Tarhan, “Mezitli’de yatırım yapan işadamlarımızın belediye olarak önlerini açacağız. Mezitli’deki müteahhitlerin belirli bir kaliteye gelmesi gerekiyor. Bunu hep birlikte aşacağız. En büyük problem projeye aykırı inşaatların yapılması konusudur. Bu problem yeni inşaatlarda olmasa da, eski yapılaşmalarda çok önemli bir sorun olarak ortaya çıkıyor. Harçlar konusunda 2015 Ocak ayında düzenlemeler yapacağız. Özlenen ve beklenen o güzel Mezitli’yi hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

Müteahhitlere örgütlenmeleri konusunda tavsiyelerde bulunan Tarhan, “Mersin’de en çok müteahhitlik yapan iş adamı Mezitli ilçemizde mevcut. Mezitli Müteahhitler Derneği’nin kurulması müteahhitlerimiz için fayda sağlar. Çünkü örgüt demek, dayanışma demektir. Dernek olarak kurumlarla iletişimde de sağlıklı hal alır. Derneğin kurulması için belediye olarak katkı vermeye hazırız” şeklinde konuştu. 

Anahtar Kelimeler: Neşet Tarhan

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV